* * * Poloha * * *

turistická chata se nachází v okrajové části města Harrachov, v lokalitě zvané Nový Svět, cca 500 m od hlavní komunikace, hlavní sjezdovky a obřího skokanského můstku. Po celou zimní sezonu je cesta od hlavní komunikace k parkovišti turistické chaty udržována a sjízdná.

* * * Kapacita * * *

20 - 30 lůžek ve 2, 3, 4, 5-ti lůžkových pokojích, vybavených válendami, úložnými prostorami.

* * * Vybavenost * * *

společná sociální zařízení – teplá, studená voda (oddělené WC a sprcha pro muže a ženy), společná kuchyně (každý pokoj své vybavení), 2 plynové sporáky s elektr. a plyn. troubou, 2 lednice, vytápění ústředním topením, společenská místnost o kapacitě 25 míst s barevným TV, lůžkoviny při pobytu min. 1 týdne k dispozici zdarma, v opačném případě za poplatek Kč 50,- za osobu a pobyt. Lze použít lůžkoviny (spací pytel) vlastní. Nedaleko od chaty je možné stravování, široký (i cenový) výběr jídel.

* * * Servis * * *

provoz chaty je zajišťován po 24 hod. denně správcem chaty, v případě potřeby je zajištěna lékařská péče či první pomoc, chata má své parkoviště pro cca 5 os. automobilů, v případě potřeby je možné parkování 1 autobusu – vše u chaty zdarma.